TenderSky

Spread the love

Ідея створення сервісу святкових тендерів з’явилася ще в далекому 2008 році, проте проект залишився на папері і не був запущений у розробку. Протягом 8 років неодноразово відроджувалися ідеї створити професійний ресурс по святковим тендерів, проте з різних причин вони залишалися лише ідеями. І ось, через 8 років було, нарешті, прийнято рішення про початок розробки ресурсу під назвою TenderSky.com.
Дізнатися детальніше, ви зможите нажав открыть каталог.
Так, влітку 2016 року був закладений фундамент потужного ресурсу і в лютому 2017 року з’явилася lite версія TenderSky. У цій версії є базовий функціонал, необхідний для проведення тендерів на свята, замовлення артистів або яких-небудь івент-послуг. На жаль, ми пожертвували повнотою функціоналу і прийняли рішення про запуск урізаною lite версії ресурсу в зв’язку з гострою необхідністю подібного профільованого сервісу на ринку шоу-бізнесу вже сьогодні. Незважаючи на це у нас є безліч ідей щодо наповнення даного сервісу корисним функціоналом, який зможе повністю відобразити специфіку проведення тендерів щодо організації заходів.

В наступній версії (beta) ми плануємо доповнити і доопрацювати функціонал ресурсу в цілях більш глобально охопити тему проведення тендерів у сфері організації заходів. За всіма змінами та нововведеннями Ви зможете стежити на сайті TenderSky.com.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика