ProHoster

Spread the love

Домен — це адреса, що люди будуть використовувати, щоб відвідати ваш Web-сайт в Інтернеті.

У Вас немає активного доменних імен, то пропонуємо купити домен через ProHoster. Перед покупкою доменного імені Ви можете подивитися усі вільні домени і перевірити доступний Ваш для реєстрації.

Компанія ProHoster пропонує Вам створити домен недорого в кращих доменних зонах. Щоб купити домен буде потрібно п’ять хвилин Вашого часу. Ми надаємо високий рівень стабільності за найкращими цінами, вартість домену включає в себе професійну підтримку з доступом 24/7 і допоможе у вирішенні проблем, пов’язаних з купівлею домену або його використанням.

Ціна на домен, то на що звертає увагу при покупці. ProHoster є акредитованим реєстратором доменів в таких зон .COM, .BIZ, .INFO… і робить Вам кращі умови покупки домену. Ціна на покупку доменного імені на пряму залежить від зони. На сьогодні ProHoster пропонує найоптимальніші ціни на домени. Також у нас проводяться регулярні знижки на популярні домени. Навіщо створюються нові доменні зони
На сьогоднішній день все важче знайти домен який буде відповідати Вашим вимогам. Щодня створюється велика кількість доменних зон, які дають Вам можливість зареєструвати домен який буде відповідати Вашим вимогам.

Що таке попереднє замовлення?
Домен який відповідає Вашим вимогам зайнятий, зробивши попереднє замовлення Ви гарантовано отримаєте бажаний домен як тільки він стане доступним для покупки. Якщо зареєструвати домен не вдасться, Вас повернуть гроші в повному розмірі.

Коли нові доменні розширення будуть доступні?
Нова доменна зона буде доступна протягом 12-14 місяців. За допомогою послуги попереднього замовлення Ви зможете отримати домен який задовольнить Ваші вимоги

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика