Patek Philippe

Spread the love

Викуп і продаж нових і б/у швейцарських годинників бренду Patek Philippe. Ви можете здати ваші старі годинник або обміняти на нові. Нові годинники продаються в повній комплектації і з міжнародною гарантією. Годинники Б / В проходять Повний сервіс і мають гарантію компанії Watches-Master. Якщо годинник, які Ви продаєте виявляться дорожче тих, які Ви у нас купуєте, ми доплатимо Вам різницю у вартості. У нас купят Patek Philippe.

Коли ваші годинники стають вам не потрібні або просто застаріли і більше не приносять задоволення, ми пропонуємо перетворити їх в готівку або провести обмін старих годин на нові, більш сучасні, сплативши лише різницю в ціні. Ми можемо запропонувати вам реальну, обгрунтовану ціну покупки годин, і оперативно провести угоду.

Якщо ви хочете обміняти Patek Philippe, або дорогий годинник іншого бренду, надішліть нам фото ваших годин по електронній пошті або скористайтеся формою зворотного зв’язку. А також повідомте, яка модель годинника вас цікавить. Для вибору годин рекомендуємо скористатися каталогом Patek Philippe.

Ми зробимо онлайн оцінку ваших старих годин, і, якщо вартість вас влаштує, ми на обумовлених умовах і в обумовлений термін доставимо вам новий годинник. При отриманні нового годинника вам залишиться доплатити тільки різницю в ціні.

Як правило, нові годинники продаються на умовах 10% передоплати. Але, в тому випадку, якщо ми викуповуємо ваші старі годинник, то в якості передоплати ви можете залишити їх. Також ми готові конструктивно підійти до будь-яких інших ваших пропозицій.

Всі нові годинники поставляються в повній комплектації, з оригінальними документами і в оригінальній упаковці. На всі годинники поширюється міжнародна гарантія від офіційного дилера бренду, підтримувана сервісними центрами самого бренду. При замовленні годин гарантія оформляється на ваше ім’я, що дає вам можливість без проблем отримати гарантійне обслуговування.

У тому випадку, якщо ви хочете придбати бу годинник, ми можемо запропонувати годинник, які були викуплені назад у наших клієнтів. З наявним у нас в наявності асортиментом Б/В годин можна ознайомитись на цій сторінці. Всі представлені годинники є документи і поширюється гарантія компанії Watches-Master в 1год.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика