Mercedes E-Class отримав оновлену систему голосового управління і кілька нових опцій

Spread the love

Незважаючи на те, що Mercedes E-Class вийшов на ринок лише півтора роки тому, автовиробник анонсував ряд оновлень, включаючи голосове керування Linguatronic, яке, за словами штутгартцев, стало «еволюційним кроком вперед».

Попередня система могла використовуватися лише для обробки розважальних функцій, а нова дозволяє водієві налаштовувати ряд нових опцій, аж до температури в салоні і підігріву сидінь. Нова система може активувати дефростер заднього скла, управляти освітленням і різними функціями комфорту. Водій може запитувати різну інформацію, наприклад, якийсь діапазон руху залишився або яка поточна швидкість.

Mercedes E-Class отримав оновлену систему голосового управління і кілька нових опцій

Оновлена система підтримує одинадцять мов і буде здаватися менш роботизованою завдяки здатності відповідати на одне і те ж питання трьома або чотирма синонімічними пропозиціями.

Крім відновлення голосового управління, європейську модель запропонують з новим варіантом системи Audio 20. За додаткові 1 011 євро ви отримаєте 12,3-дюймовий дисплей і нове інформаційно-розважальне програмне забезпечення.

І початкові, і опціональні системи Audio 20 будуть пропонуватися з новим навігаційним пакетом карт Mercedes-Benz SD з додаванням функцій GPS та інформацією про русі в реальному часі. Автовиробник також запропонує нову систему телефонії вартістю 702 євро, яка додасть можливості LTE і технологію HD Voice.

Завершують оновлення дві нові оздоблення деревиною, варіанти шкіри наппа і покращена система навколишнього освітлення. Крім того, ззаду з’явилося два порти USB для зарядки, а на рульовому колесі — кнопка Touch Control, поліпшує чутність при спілкуванні з пасажирами задніх сидінь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика