LPGroup

Spread the love

ТОВ «ЛПГруп» (LPGroup) має більш ніж 20-ти річним досвідом постачання технологічного устаткування будь-якого рівня складності, використовуваного в нафтогазовій і хімічній галузях.

компания lpgroup.ru є промислово-виробничим холдингом, у структуру «ЛПГруп» входять відділи реалізації продукції (комерційні відділи), сервісна служба, а також власна виробнича майданчик 1500 кв. м, яка розташована в Підмосков’ї р. Протвино. На виробничому ділянці «ЛПГруп», під суворим технологічним контролем, що випускається наступна продукція:

— насосні агрегати
— компресорні агрегати
— рукава високого тиску
— технологічні системи для заправки газомоторне палива: АМТ-ГАЗ (ЗВГ) АМТ-Метан (КПГ).

Наявність власного виробництва дозволяє компанії «ЛПГруп» пропонувати на російський ринок комплексні рішення по станціях АГНКС і АГЗС, швидко вносити необхідні корективи і самостійно втілювати їх під індивідуальні запити клієнта. Фахівці компанії допоможуть правильно підібрати необхідний комплект обладнання і доведуть проект до стадії запуску в експлуатацію, а також будуть допомагати в гарантійному та пост гарантійному обслуговуванні.

«ЛПГруп», будучи прямим імпортером і виробником, протягом багатьох років поставляє в компанії «Роснефть», «Лукойл», «Газпром» наступну продукцію:

• Обладнання для АЗС, АГЗС, АГНКС, МАЗКИ, нафтобаз:

— паливороздавальні і газороздавальні колонки
— системи автоматичного вимірювання рівня
— погружні насоси
— пластиковий трубопровід для нафтопродуктів
— запірна арматура для АЗС і нафтобаз
— системи рекуперації парів для АЗС і нафтобаз
— запірна арматура, рукави високого тиску, фільтри для ЗВГ
— технологічні системи АМТ-ГАЗ
— запасні частини та навісне обладнання

• Промислові насоси і компресори

Компанія представляє свої послуги у всіх регіонах Росії. Філії розташовані в Північно-Західному, Південному та Уральському округах Російської Федерації. У Республіці Казахстан і Киргизстан також перебувають філії «ЛПГруп».

Багаторічний досвід роботи на ринку нафтогазового обладнання, що дає можливість вирішувати завдання будь-якого рівня складності, кваліфікований персонал і потужна технічна база робить компанію «ЛПГруп» надійним і найбільш вигідним партнером.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика