IPhone

Spread the love

У 2017 році Тім Кук пообіцяв, що новий на той момент «ювілейний» iPhone X визначить майбутнє Айфонів на наступні десять років — і не обдурив. Революційний дизайн «десятки» відразу підхопили багато виробників інших пристроїв. Але головне — цей дизайн став стандартним для всіх «яблучних» смартфонів, в тому числі і пристроїв середнього сегмента. Детальніше на https://www.istore.ua/catalog/iphone/apple-iphone-xr/.

Новий iPhone Xr став послідовником лінійки iPhone 8, зберігши вже став звичним алюмінієвий корпус і скляну задню сторону. Але екран смартфона тепер займає всю лицьову площину, від краю до краю, повторюючи форму корпусу в стилі iPhone X. До того ж лінійка позбулася поділу на звичайні і Plus-моделі — iPhone Xr доступний тільки з екраном 6,1″. Це на 1,5 сантиметра більше, ніж у iPhone 8 Plus, але при цьому новий смартфон за габаритами трохи менше «восьмого плюса».

Екран iPhone Xr залишився рідкокристалічним, але це вдосконалена LED-панель, яка стала кращою в своєму класі по точності передачі кольору. Смартфон підтримує всі мультитач-жести, які прийняті на OLED-моделях, включаючи змахування від нижнього краю для перемикання програм і переходу на домашній екран.

Камера iPhone Xr складається з одного ширококутного об’єктиву, але завдяки програмних технологій на новому смартфоні доступні функції, які раніше були прерогативою лише двухобъективных камер Plus-моделей. Портретне освітлення, регульований ефект розмиття заднього плану — все це доступно для власників iPhone Xr, відкриваючи для них нові можливості в айфонографии.

Всі програмні функції, в тому числі обробка фото — і відеоматеріалів в процесі зйомки, виконуються в одну мить завдяки новому процесору A12 Bionic. За одну секунду він виконує до 5 трлн команд — і цього з головою вистачає на всі завдання, які ви тільки придумаєте для новенького iPhone Xr. До речі, товщина кремнієвої пластини A12 складає всього 7 нм — новий рекорд для напівпровідникової електроніки, який забезпечує набагато менше тепловиділення і енергоспоживання: з усіма наворотами iPhone Xr працює на цілих 1,5 більше, ніж iPhone 8 Plus.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика