Google запустит Android Pay в Индии

Spread the love

Google веде переговори з Національної платіжної корпорацією Індії інтеграції Android Pay з платіжною системою Unified Payments Interface, яка регулюється Центробанком Індії.

Тестування сервісу практично завершено, залишається тільки дочекатися схвалення Центробанку. Очікується, що запуск відбудеться через кілька тижнів.

Google – не єдина компанія, яка хоче заручитися підтримкою індійського регулятора для запуску свого платіжного сервісу в країні.
Facebook, WhatsApp і Über також обговорюють можливість підтримки платежів з UPI, яка забезпечує перекази між банківськими рахунками на мобільній платформі.

UPI побудований на базі національної системи ідентифікації «Aadhaar, яка присвоює 12-значний унікальний ідентифікаційний номер кожному клієнту, що спрощує ідентифікацію клієнтів платіжних сервісів і підвищує безпеку розрахунків.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Раніше ми повідомляли, що компанія Google в Австралії запускає промо-кампанію з 200 тис призів загальною вартістю 1,6 млн дол. Підключиться до неї зможуть користувачі Android Pay.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика