Arabsat запустила DVB-S2 платформу для трансляції світових HD-каналів

Spread the love

10 липня компанія Arabsat оголосила про запуск нової DVB—S2 платформи, з якої буде ексклюзивно транслюватися величезна кількість преміальних, популярних у глядачів міжнародних HD—каналів, переданих в якості безкоштовних пропозицій для глядачів на Близькому Сході, в Північній Африці і Європі з використанням можливостей широкого покриття супутника Arabsat BADR—4, сигнал якого можна приймати на антену мінімального діаметра.

Глядачі, які проживають на Близькому Сході, в Північній Африці і Європі, як і раніше, зможуть приймати величезну кількість безкоштовних преміальних міжнародних і регіональних HD—каналів, що віщають з «гарячої точки» компанії Arabsat – 26 східної довготи.

Президент і генеральний директор компанії Arabsat Халід Балхейор коментує: «Ми з величезною радістю інформуємо своїх клієнтів і свою аудиторію про запуск нової DVB—S2 платформи. Ця служба має особливо високу значимість для провідних світових телеканалів, яким вона пропонує доступну за ціною можливість трансляції своїх каналів, а також покращує якість наших мовних проектів. Аудиторія Arabsat зможе насолоджуватися всіма благами, які несе сучасне телебачення, завдяки пропонованим нами широкого пакету першокласних ексклюзивних телеканалів, серед яких BBC World News HD, France 24 Arabic HD, TV5 Monde Style HD і ряду інших програм, які транслюються в режимі високої чіткості, якість зображення та звукового супроводу яких гарантує отримання максимального задоволення під час домашнього перегляду».
Коротко про DVB—S2 платформі компанії Arabsat:

На платформі доступні наступні канали: BBC World News HD, TV5 Monde Maghreb Orient HD, TV5 Monde Style HD, France 24 Arabic HD, France 24 English HD, France 24 French HD (незабаром), TRT World HD і Medi1—TV HD.

Супутник: Arabsat BADR—4 (26 східної довготи)
Покриття: Близький Схід, Північна Африка і Європа
Частота: 12072 МГц
Поляризація: Горизонтальна
Символьна швидкість: 27500
FEC: 3/4
Стандарт передачі: DVB—S2
Модуляція: 8PSK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика