Чим небезпечна для вас алергія?

Spread the love

Чим небезпечна для вас алергія?
Алергія – бомба уповільненої дії у вашому організмі. При алергії у вас виникає підвищена чутливість організму до певних речовин. Такі речовини можуть міститися в їжі, повітрі, пилку рослин і т. п. При попаданні речовини-алергену в організм у вас розвивається алергічна реакція. Її проявами можуть бути: шкірні висипання, почервоніння шкіри, набряки слизових оболонок, сльозотеча, кашель, задуха, пронос, блювота.
Головна небезпека захворювання полягає розвиток анафілактичного шоку, що приводить до судорог, втрати свідомості, зупинці дихання та швидкого летального результату. Іншим загрозливим  для життя симптомом алергії є набряк гортані (набряк Квінке). При відсутності невідкладної медичної допомоги він призводить до задухи і смерті.

Що буде якщо не лікувати?

У більшості випадків алергія призводить до тяжких наслідків, які представляють реальну загрозу для вашого здоров’я і життя. Серед таких наслідків:
Сильний свербіж
Кашель
Порушення серцевої діяльності
Розлади ШКТ
Набряк Квінке
Анафілактичний шок
Летальний результат
Згідно з проведеним медичним дослідженням, швидкість розвитку цих патологій і ускладнень в останні роки стрімко зростає.
Якщо ви не приймете термінові заходи для того щоб предупредить развитие аллергии або будете використовувати неефективне лікування, то у вашому організмі неминуче почнуться потужні патологічні процеси, які приведуть до швидкого розвитку стану, що загрожує вашому життю. Хронічна алергія викликає суттєве погіршення якості життя, формує почуття страху, знижує фізичну активність і працездатність.

Головна причина алергії

Абсолютно всі процеси у вашому організмі управляються головним мозком. Клітини вашого мозку отримують інформацію від усіх органів і систем, що аналізують цю інформацію, виробляють потрібну реакцію і по нервових клітин передають відповідні накази різних органів вашого тіла. Ви залишаєтеся здоровими, поки ваш мозок чітко і коректно управляє цими процесами.
Алергія (як і будь-яка інша хвороба) виникає від сукупності різних факторів. Ці фактори призводять до збою в роботі певних відділів головного мозку і порушенням нейронних зв’язків. Іншими словами, мозок перестає віддавати «правильні» накази для чіткої роботи вашої імунної системи, що спочатку створює передумови до виникнення алергічних реакцій, потім приводить до розвитку алергії, а в результаті і до більш серйозних наслідків, які відзначалися вище.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика