Яку вибрати ляльку для дівчинки

Spread the love

Кожен батько з часом починає замислюватися про те, як сильно лялька може вплинути на розвиток дитини. Сучасні прилавки ломляться від різноманітності самих незвичайних іграшок, які можуть виявитися невідповідними для маленьких дітей і навіть страшними. Тому дорослий повинен вміти підібрати для своєї дочки правильну лялечку.
Саме в дитинстві формується світогляд людини, його уявлення про спосіб життя та реальності в цілому. З допомогою гри простими пупсами батько може впливати на процес становлення дитячої особистості. В ігровій формі дитині можна прищепити ряд навичок:
Перший рік життя вважається періодом активного розвитку фантазії, а також формування образу. Для дітей, яким ще не виповнився рік, відмінним варіантом стане безлика ганчіркова лялька, візуально нагадує людини. Краще всього, якщо вона буде зшита з матеріалів різної фактури.
З року до двох маля буде ототожнювати себе з подарованої їй іграшкою. Тому обрана лялька повинна володіти промальованими рисами обличчя без емоційного забарвлення і бути одягненою.
Після трьох років дитина починає пізнавати радості рольових ігор, які допомагають розвинути соціальний інтелект. Іграшки для цього віку повинні бути більш складними з проробленими до дрібниць деталями. Батьки можуть експериментувати, купувати додатково різні аксесуари, поповнювати гардероб новими нарядами. Для дівчинки потрібно придбати класичного пупса.
Зняти обмеження повністю можна після шести років. Однак відмовляючи дитині в якій-небудь новій іграшці через невідповідність вищезазначеним вимогам, необхідно перевірити, можливо, непосида просить щось, що належить більшості його однолітків.
Дитяча психологія трохи відрізняється від дорослої. Тому позбавляючи малюка того, що є в більшості, значить поставити його на сходинку соціальної драбини нижче. Дитяче суспільство відрізняється особливою жорстокістю, тому підхід до вирішення проблеми має бути коректним. Батько повинен навчити дитину думати своїм розумом, щоб йому не доводилося робити, як більшість. Однак іноді ситуація не має інших рішень і проходитися йти на поводу малюка, адже якщо в дитячому саду всі грають звірятками, а у нього є тільки пупси, він не зможе приєднатися до спільної грі, тобто не отримає необхідних соціальних навичок.
Непосида також може спробувати створити нову моду. Тому батькам варто спробувати різні ігри, такі як, наприклад Монстр Хай, які також популярні, але несуть іншу смислове навантаження. Щоб познайомити дитя ближче з новою іграшкою, необхідно разом з ним подивитися мультик або пограти в тематичні ігри на сайті геймвилс.ру. Наприклад, «Монстр Хай 13 бажань» і «Розмальовки Монстр Хай» допомагають розвинути уважність, посидючість і реакцію, в той час як «Бродилки Монстр Хай» формує навички стратегічного мислення.
Молодший школяр перестає наділяти ляльку якостями, притаманними людині, а також асоціювати її з собою. На даному етапі дівчинка вже успішно відрізняє реальність від вигаданого персонажа. Саме тому будь-які обмеження по зовнішності іграшки перестають існувати. Будь-яка лялька, що викликає страх батьків, насправді повністю безпечна, крім того, вона розвиває фантазію своє власниці. Мами часто вважають, що такими брендовими ляльками, як Поні Братц і Куклы принцессы Дисней не можна грати в дочки матері, вони непропорційні і надто привабливо виглядають, тому нав’язують певні стандарти краси, і так далі.
Однак при детальному розгляді всі аргументи «проти» можна легко перетворити в аргументи «за». Лялька не може вплинути на формування особистості дитини так, як це робить поведінку батьків, оскільки вона є елементарним інструментом. Подружки з пластику лише допомагають наочно розігрувати окремі ситуації, які діти малюють в своїй голові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика