Ще більше біометричних паспортів!

Spread the love

З введенням безвізового режиму різко збільшилася кількість тих, хто хоче отримати закордонний паспорт. Більшість виробляє новий паспорт «на потім, щоб лежав у ящику», часто люди звертаються в «Паспортний сервіс» цілими сім’ями. Частина людей потребує замінити старий закордонний паспорт на новий біометричний. Така навала людей значно ускладнює роботу таких організацій, а також заважає людям, яким потрібно терміново виготовити документи. Часто це призводить до сварок і зростання корупції. Детальніше на ulvovi.info.

Як повідомляє «Ulvovi.info» нарешті з цією проблемою у Львові розпочали боротьбу. Сьогодні в будівлі Головної пошти» відкрили додатковий Центр з надання послуг громадянам, назвали його ДК «Документ». Тепер тут щодня можуть подати документи на виготовлення закордонного паспорта близько 500 осіб. Раніше було встановлено обмеження в 200 чоловік, на щастя, зараз цей показник значно виріс в першу чергу із-за розширення колективу працівників. Виготовити документи в ДК «Документ» можуть як корінні львів’яни, так і люди з інших областей. Також місцеві, які проживають у Галицькому районі Львова, тут можуть переоформити свої документи і отримати оновлену ID-карту.

Вигідна локація, а також інтенсивний попит стали причиною того, що ціна на документи тут вище. Середня вартість виготовлення біометричного паспорта становить 957 грн, якщо виготовлення не термінове, а якщо ж документи потрібно отримати протягом кількох днів, то ціна на них коливається близько 1210 грн. Але варто відзначити, що з-за великого напливу людей термінове виготовлення документів може тривати до місяця, а то й двох.

Сподіваємося, що новий офіс буде ефективним у своїй роботі і зовсім скоро будь-яка людина зможе отримати документи не стоячи в довгих чергах, не чекаючи документи 3-4 місяці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика