СК «Кийсервис»

Spread the love

Чому необхідно звернутися саме в нашу сервісну компанію?

По-перше, тому що тільки СК «Кийсервис» надасть якісні послуги з ремонту пральної машини, газової та електроплити. Тільки у нас ремонтують і підключають сучасну техніку, в сервісному обслуговуванні якої можуть не взятися в інших, менш прогресивних, сервісних центрах.
По-друге, тільки в СК «Кийсервис» ви зможете вирішити свої проблеми в максимально стислі терміни. У нас працює не два-три людини, а ціла команда фахівців. Ви не будете чекати фахівця тиждень — через кілька днів у вас вдома буде знову справна пральна машина, газова або електроплита.
В-третіх, тому що ми даємо гарантію на ремонт пральної машини, газової та електроплити, встановлені матеріали. Звичайно, мало ймовірно що вам доведеться звертатися до нас знову з тим же питанням, так як в СК «Кийсервис» виконують тільки якісні послуги. Проте, якщо все ж це станеться під час терміну гарантії, ми виконаємо все можливе, щоб виправити неполадку!
По-четверте, тому що, звернувшись в СК «Кийсервис», ви економите свої гроші. Під час кризи це особливо важливо, адже в даний час багато хто не можуть собі дозволити витратити тисячу гривень на ремонт холодильника або пральної машини.
«Якість за оптимальними цінами» — такий наш девіз!

Звернувшись в СК «Кийсервис», ви зустрінете тільки ввічливість і якісні послуги з ремонту, підключення сервісного обслуговування пральних машин, заощадите гроші і в найкоротші терміни отримаєте в своє розпорядження виправлену пральну машину та будь-яку іншу побутову техніку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика