Ремешки для часов

Spread the love

ервисный центр, сертифікований японськими і швейцарськими виробниками годин, обладнаний за останнім словом техніки. Фахівці центру щорічно відвідують тренінги по підвищенню кваліфікації і використовують тільки новітнє обладнання для ремонту годинників. Тому наші клієнти можуть бути впевнені: їхні годинники в надійних руках. У нас найкращі ремешки для часов.

ремонт швейцарських годинників Для оптових покупців цей момент дуже важливий, оскільки вони розуміють, що надалі не залишаться один на один з проблемами, які можуть виникнути з ремонтом такого високотехнологічного товару, як годинник.

Ремонт швейцарських, механічних та інших годин.
У нашому сервісному центрі працюють 6 спеціалістів по ремонту годинників. Кожен з них висококваліфікований в певному напрямку. Ремонт швейцарських годинників і ремонт механічних годинників здійснюють два висококваліфікованих часових майстра. Один майстер присвячує себе цілком ремонту настінних і підлогових годин, а також інших великих інтер’єрних годин. Також три майстри здійснюють ремонт будь-яких наручних годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика