Почему «Лисовый квартал» — один из лучших ЖК в Киевской области, а «Крона Парк» в Броварах в отзывах называют будущей жемчужиной города

Spread the love

Вже не перший рік серед потенційних інвесторів, які збираються придбати нерухомість, серйозно звучить питання, в Києві чи купувати квартиру або за його межами. Такі міста, як Ірпінь, Бориспіль, і, Бровари вже давно змагаються за увагу покупців завдяки великій кількості якісних житлових комплексів, що ростуть в цих передмістях. Почему «Лисовый квартал» — один из лучших ЖК в Киевской области, а «Крона Парк» в Броварах в отзывах называют будущей жемчужиной города

Мабуть, одноосібним лідером цього короткого списку містечок є Бровари, прославилися серед цікавляться житлом киян розвиненою інфраструктурою, транспортною доступністю і низькими цінами на нерухомість. Більш того, Бровари можна назвати одним з самих зелених куточків київської агломерації завдяки великому лісі, прилеглому практично до центру міста і іде далеко на північний захід.

Приблизно в точці дотику лісу з містом і розташувався один з героїв цього огляду — житловий комплекс «Лісовий квартал», вже добре відомий жителям Броварів і полюбився їм, як можна помітити з відгуків.

«Лісовий квартал» являє собою досить великий комплекс 25-поверхових новобудов у Броварах: він включає в себе 10 житлових будинків, 5 з яких здані в експлуатацію. На форумі пишуть, що ще два будинки будуть в експлуатації у першому півріччі 2018 року, а в 2019 році будуть готові всі 10 будинків.

«Лісовий квартал» у Броварах — це досить якісне житло. Так, всі будинки побудовані за монолітно-каркасною технологією. Досвідчені інвестори добре обізнані з цим терміном, і високо цінують цю технологію як за можливість швидко побудувати будинок, так і за довговічність, надійність конструкції, хороші тепло — і звукоізоляційні властивості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика