Подорож на автобусі: де краще сісти і що краще взяти з собою

Spread the love

Що взяти з собою
— Найкраще брати такий одяг, який можна легко надягти поверх іншого, щось типу комплекту: футболка – тепла футболка – кофта або светр – куртка, причому кожна з частин залежно від погоди може бути верхньою. Це особливо важливо навесні-восени, коли погода може змінюватися в досить широких межах.
— Взуття повинно бути зручне і вже перевірене, найкраще це кросівки або сандалі на липучках. Не варто брати те, яке придбали недавно.
— Варто взяти плед – під ним приємно сховатися вночі, хоча зазвичай в автобусах тепло. Але в дорозі всяке буває, зайвим не буде.
— Згодиться і подушечка під голову у вигляді великої підкови — надувна або ганчіркова.
— Якщо збираєтеся брати сигарети, дізнайтеся правила ввезення. Наприклад, в Естонії можна ввозити тільки дві пачки сигарет. У Польщі також не можна ввозити більше 2 пачок сигарет, а також шоколад і шоколадні цукерки, ще, як звичайно, ні йогурти, ні ковбаси… На кордоні змушують відкривати здалися підозрілими валізи і сумки.
— Речі кладіть у різні сумки: в одну те, що потрібно в автобусі, в іншу, яку поклали в багажник, все інше.

Де сидіти
Наприклад ви збираєтесь подолати маршрут Львів Гданськ. Перші сидіння зазвичай займає другий водій. Найзручніше сидіти в серединці – десь на 15-23 місцях. Втім, багато хто воліє сісти в кінці автобуса. Майте на увазі, що відкидаються спинки не всіх крісел. Це місця перед кавоваркою і самі останні в автобусі. Це дуже незручно як вночі, так і вдень. Намагайтеся їх уникати. Бувають місця, як у купе — два крісла навпроти двох крісел, а між ними — столик. Їсти, грати, читати зручно, але ноги дівати нікуди, та й постійно бути «на очах» сусідів дуже втомлює.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика