Обслуживание пожарной сигнализации

Spread the love

Забезпечення функціонування систем безпеки не обмежується вибором якісного обладнання і правильно проведеним монтажем.

Обслуговування пожежної сигналізації, своєчасно і кваліфіковано вироблене навченим персоналом, є умовою її надійності та ефективності. У нас найкраще обслуживание пожарной сигнализации.

Обслуговування сигналізації – одна з безлічі професійно виконуваних фахівцями Торгового дому АЛСАНА (Казахстан, Караганда) робіт, якість яких забезпечується і накопиченим досвідом, та наявним сучасним інструментарієм, та відповідної державної ліцензії.

Важливо розуміти, що непрацездатність життєво важливих засобів оповіщення може привести не тільки до штрафних санкцій з боку контролюючих органів, але й до більш серйозних наслідків.
Отримати детальну консультацію можна за вказаними телефонами або адресою електронної пошти компанії. Гарантійне обслуговування засобів пожежної безпеки зазвичай проводиться компаніями, які їх проектували і встановлювали. Однак в окремих випадках гарантійним обслуговуванням займається фірма-виробник обладнання або дистриб’ютор. Цей момент слід уточнити при замовленні системи. Профілактичним обслуговуванням за договором може займатися практично будь запрошений вами виконавець, володіє ліцензією. Слід мати на увазі, що органами МНС при перевірках пожежної безпеки об’єктів приймаються в увагу договору на обслуговування, укладені тільки з ліцензованими організаціями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика