Не знайшли потрібної футболки? Кендзьора отримав 49-й номер у «Динамо», але хотів 94

Spread the love

Поки єдиний новачок «Динамо» в літнє міжсезоння Томаш Кендзера заявив, що буде грати в Києві під номером 94, тому що народився в 1994 році і вже виступав під ним в «Леху». Здавалося б, керівництво клубу з цим бажанням погодився, але неприємностей уникнути не вдалося.

Спочатку гравець отримав футболку з номером 94 відразу ж після підписання контракту. Відповідно, на офіційному сайті клубу красуються те ж число – 94. Помилочка сталася трохи пізніше:

Правильна футболка Кендзьори
13 липня на навчально-тренувальній базі «Динамо» в Чапаївці проходила прес-конференція тренерського штабу першої команди, а перед нею відбулася офіційна презентація новачка. У титрах до відео знову такий бажаний поляком номер – 94: Правильні титри Кендзьори
Але от тільки футболки з потрібним номером не знайшлося, і з рук Олександра Хацкевича Кендзьора отримав футболку з номером 49.

Свій першої матч у складі «Динамо» Кендзьора може провести вже 15 липня. Тоді команда Хацкевича зустрінеться з донецьким «Шахтарем» в поєдинку за Суперкубок України. Онлайн трансляцію поєдинку дивіться онлайн на нашому сайті. Початок зустрічі о 21:00.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика