На сколько безопасна жизнь в новостройке ЖК «Лесной квартал»: обсуждение с соседями в лифте

Spread the love

На сколько безопасна жизнь в новостройке ЖК «Лесной квартал»: обсуждение с соседями в лифте
Нещодавно зіткнулися з нашими сусідами у ліфта будинку ЖК «Лісовий квартал» і почали ділитися враженнями від життя в новобудові. Головним чином обговорювали якість своїх новеньких квартир і те, як тут живеться нашим малюкам.

Розмова біля ліфта розпочався з обговорення того, що ми з сусідами практично не чуємо одне одного через стіни наших квартир. Швидше за все це пов’язано з тим, що конструкція будинків ЖК «Лісовий квартал» у Броварах виконується за монолітно-каркасною технологією, а міжквартирні стіни будують з цегли. До речі, зовнішні стіни виконуються також з цегли, потім утеплюються за допомогою мінеральної вати і покриваються декоративною штукатуркою, завдяки чому комфортна температура в квартирах підтримується навіть у холодну пору року.

Температура в нашому домі справді комфортна, адже ми, як молоді батьки, постійно за нею слідкувати, що б нашій дитині було не холодно і не жарко.

В ході розмови у ліфта, сусіди припустили, що енергоефективність будинків ЖК «Лісовий квартал» («Лісовий квартал») в Броварах ще пов’язана з встановленими від забудовника двокамерний металопластиковими вікнами європейської якості та автономної котельні.

До речі, котельня, розташована поряд з ЖК «Лісовий квартал» побудована забудовником спеціально для обслуговування нашого житлового кварталу. Завдяки близькому розташуванню та прокладання нових сучасних мереж, наші гаманці не страждають від вимушених оплат за тепловтрати або знос старих міських мереж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика