Мониторинг обменников электронных денег и криптовалют

Spread the love

Наш сайт виробляє моніторинг обмінників електронних грошей і криптовалют, з упором на ввід-вивід Webmoney і Bitcoin через банки України, а так само за готівку у Києві та інших містах. Сайт wmdilers.com.ua – це інформаційний ресурс з цифровим платежів, криптовалютам, обмін і виведення електронних грошей і всього що з цим пов’язано.

Основною метою проекту є надати інформацію про найбільш вигідних курсах і зручних варіанти обміну різних електронних валют а так само і введення і виведення на звичні банківські рахунки і готівкові гроші.

Ми збираємо інформацію з великої кількості обмінних пунктів і надаємо її в структурованому і відсортованому вигляді для зручності наших користувачів. У нашому каталозі ви можете знайти сервіси обміну валют, які працюють з Биткоином і альткойнами, їх основні особливості, переваги та недоліки. Для зручності вибору ми виділили обмінники, що працюють в рублевій зоні, з гривнею, мультивалютні, а також найбільші міжнародні сервіси.

Зверніть увагу, що інформація про криптовалютных обмінниках не може бути завжди 100% достовірною, оскільки значна її частина отримана від представників сервісів. Тому, перш ніж здійснювати обмін, перегляньте теми про вибраному вами обміннику на форумах (є посилання в описі), перевірте чорний список, а також відвідайте сервіс моніторингу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика