Курсы SQL в Киеве

Spread the love

Курси SQL дозволять вам розуміти, як працюють SQL-запити і грамотно їх створювати. Вони стануть в нагоді як програмістам, так і фахівцям QA, і, звичайно, адміністраторам баз даних. У нас найкращі курсы SQL в Киеве.
Сьогодні у всіх ресурсах, починаючи від найпростіших веб-порталів, закінчуючи найбільшими білінгових системами, застосовуються бази даних. Тому адміністраторам таких систем і тестувальникам, пов’язаного з ними програмного забезпечення дуже важливо мати уявлення про те, як працюють такі системи. Зокрема, тестувальників такі знання допоможуть розробляти докладні баг-репорти.
Після проходження курсу SQL слухачі будуть вміти: виконувати побудову баз даних різної складності (включаючи створення таблиць і їх взаємозв’язків); формувати запити до бази даних, використовуючи SQL і витягати з бази необхідну інформацію; виконувати наповнення бази даних, створювати різні об’єкти в базі даних і забезпечувати їх цілісність; створювати додатки для роботи з базами даних (за умови знання мови програмування).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика