Купить тепловентилятор в Киеве

Spread the love

В осінній час, коли центральне опалення ще не підключили, кожна людина хоче зігрітися, і тут на допомогу приходять тепловентилятори для дому. Ці пристосування виконуються роль нагрівача. Теплий потік повітря продувається через нагрівальний елемент, застосовуючи вбудований вентилятор. Їх часто використовують в приміщеннях, де не потрібно постійне підтримання середньої температури. Швидко починають працювати і досягають максимальної робочої температури. Ми пропонуемо купить тепловентилятор в Киеве.

Класифікація тепловентиляторів

Різновидів приладу існує величезний асортимент. Виробники вигадують нові моделі, щоб споживачам було зручно і комфортно ними користуватися. За типом палива і принципом роботи виділяють електричні, газові, гасові, мазутні. Самими бюджетними моделями вважаються апарати на спіралі зі сплаву металів. Подібний тип нагріву значно швидше опалює приміщення, але в повітря потрапляють частинки пилу. А прилади з керамічним нагрівачем вважаються найбезпечнішими з-за тихою і нешкідливої роботи. Продукція з трубчастим електронагрівачем використовується для обігріву великих просторих кімнатах.

По сфері експлуатації виділяють побутові та промислові. Другий тип ще називають тепловими гарматами. Виходячи з цього виділяють спосіб установки виробу і відповідно його види:

Настінний тепловентилятор. За формою і розмірами товар нагадує спліт-систему, тому і призначається для невеликих приміщень. Закріплюючись на стіні, він значно економить місце в кімнаті.
Підлоговий. У комплекті з апаратом йдуть стійкі ніжки і коліщатка. Використовується як мобільний і легко транспортабельний прилад для обігріву приміщення.
Теплова гармата. Це промислова різновид тепловентилятора. Він легко пересувається на різні місця і справляється з обігрівом великих кімнатах по типу гаража, складу, будівельних об’єктів.
Вони можуть працювати автономно або вбудовуватися в існуючу опалювальну систему. Будь-який з варіантів буде ефективним, так як пристрій працює в режимі безперервного обігріву. З-за того, що подається струмінь повітря нагнітається розподіл температури по різних частинах приміщення проходить рівномірно.

Функції приладу
Товари для дому або підсобної кімнати мають не тільки функцією нагріву. Сучасні моделі мають також більшість інших корисних речей, що спрощують користування приладом. Виробники роблять ступінчасте регулювання для економного експлуатування товару. Існує три режими – половина потужності, повна і режим вентилятора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика