Кубок Конфедерацій: Німеччина розгромила Мексику

Spread the love

Навіть дубль збірної Німеччини виявився на голову сильніше нинішньої збірної Мексики – це головний висновокякий можна зробити з другого півфіналу Кубка КонфедераційБільш тогопідопічні Йоахіма Льова повністю переграли свого суперникачи не з перших хвилин знявши всі питання щодо переможця цього матчуНімеччина – Мексика – 4:1 ГолиГоретцка68Вернер59Юнес90 – Фабіан89 Німеччинатер СтегенХекторГинтерРюдігерХенрихсГоретцка (Джан67), КиммихРудіДракслер (Юнес81), ВернерШтиндль (Брандт79). МексикаОчоаМореноЛайюнАраухоАланісАкіно (Лосано46), Дос Сантос (Маркес67), ЕррераХіменесЕрнандесдос Сантос (Фабіан63). ПопередженняХіменес (55), Джан (72).
Вже на 7й хвилині збірна Німеччини реалізувала чи не перший свій моментГравець «Шальке» Горетцка віддав м’яч на флангпісля чого відкрився на підступах до штрафного іотримавши пас назадневідпорно пробив у кут воріт ОчоаМексиканці були явно не готові до такого розвитку подійза що отримали другий гол у свої ворота вже через дві хвилиниІ знову класно зіграв Горетцкав дотик замкнув передачу свого партнераНа 19й хвилині німці зобов’язані були доводити рахунок до розгромногоале багатостраждальний Очоа (по ходу сезону у Прикладі за вмираючу «Гранаду» він зробив чи не рекордну кількість сейвівв цей раз врятував збірну Мексикивпоравшись з ударом Вернера з кількох метрівНадихнувшись подвигами свого голкіперамексиканці дещо пожвавилися і провелизагаломнепоганий конвоку першого таймупоширюючи свої уболівальникам якусь надіюСпочатку Тер Штеген відбив удар в дальній кутпісля чого впорався ще і з добиванням від мексиканцівА на 38й хвилині зобов’язаний був скорочувати рахунок Ернандесале гравець леверкузенського «Байєра» примудрився з 8ми метрів пробити вище ворітНа 40й хвилині Тер Штеген знову продемонстрував свою майстерністьвитягнувши м’яч зпід поперечини після класного удару Еррера зі штрафногоЗакінчувала збірна Мексики перший тайм серією небезпечних кутовихякавтімтак і не закінчилися взяттям ворітЯк виявилосяця була остання можливість для Мексики врятувати груУ другому таймі Німеччина знову додала обертів і Очоа двічі рятував свою команду від вірного голаОднак на 59й хвилині і він був безсилийколи Гектор вийшов з воротарем один на один і віддав пас на набігаючого Вернераякому залишалося не промахнутися у порожні воротаГра була зробленааледо честі мексиканців вони не опустили руки і порадували в кінцівці поєдинку найкрасивішим голом у цьому матчіФабіан невідпорно пробив після розіграшу стандарту і в цей раз Тер Штеген був безсилий допомогти збірній НімеччиниЩоправда самих німців цей гол не особливо збентежив – останнє слово все одно залишилося за нимиколи Юнеса замкнув простріл від Джана.