Клондайк (Киев)

Spread the love

Інтернет-магазин Klondayk (Клондайк (Киев)) є одним з лідерів інтернет-магазинів України з продажу садової техніки, промислового обладнання та електроінструменту. Тут можна знайти товари для саду, відпочинку, ручний та електроінструмент, кліматичні системи, товари для будинку відомих виробників. Категорії товарів в інтернет-магазині
В головному меню інтернет-магазину можна знайти наступні пункти меню:

Ручний і електроінструмент
Все для саду
Кліматичні системи
Активний відпочинок
Обладнання
Все для дому
Електростанції та генератори
В розділі «Ручний і електроінструмент» представлені електроінструмент (перфоратори, дрилі, шуруповерти, рубанки, лобзики, пили, фрезери, краспопульты), набори ручних інструментів, вимірювальна техніка, приладдя до електроінструменту та інші інструменти. В розділі «Все для саду» можна знайти садовий інструмент та садову техніку, а також техніку для поливу, садові будиночки, приналежності до садової техніки, антиобледенители.

Товари для саду в інтернет-магазині Klondayk

В розділі «Кліматичні системи» представлені водонагрівачі, котли, нагрівальні прилади, осушувачі, зволожувачі повітря, кондиціонери, димоходи, теплові насоси, додаткове обладнання.

Кліматичні системи в інтернет-магазині Klondayk

В розділі «Активний відпочинок» можна знайти портативні джерела енергії та аксесуари, металошукачі, GPS-навігатори, намети та спальники, ліхтарі, біотуалети, дитячі ігрові комплекси, транспорт, настільні ігри, рації, велосипеди, квадроцикли, товари для пікніка, човни, підводне спорядження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика