Кейтеринг киев

Spread the love

Компанія Джем Кейтеринг рада запропонувати Вам послуги з організації та проведення святкових та урочистих заходів. Ми займаємося обслуговуванням у сегменті бізнес-клас і маємо багаторічний досвід роботи. Це обслуговування корпоративних і приватних заходів, масштабних урочистостей, весіль і церемоній, Днів народження та ювілеїв, а також ділових заходів: конференцій, семінарів, виставок та презентацій. Незалежно від статусу і бюджету заходу ми уважно ставимося до всіх клієнтів, забезпечуючи високий рівень сервісу. Виїзний кейтерінг від нашої компанії передбачає індивідуальний підхід, вибір меню та сервірування в залежності від побажань замовника, його фінансових можливостей, місця проведення свята. У нас найкращій кейтеринг киев.
Ми надаємо повний спектр кейтерингових послуг, а також допомога в організації ділових та урочистих заходів — від легких коктейлів та кава-брейків до розкішних фуршетів і грандіозних банкетів!

Підготовка та проведення гала-вечері, шведського столу або барбекю — наша спеціалізація! Корпоративний захід, весілля або ювілей ми перетворимо в незабутнє свято! Ми підберемо місце для проведення Вашого заходу, розробимо сценарій, запропонуємо оригінальні і вишукані страви, візьмемо на себе оформлення приміщення і забезпечимо розважальну частину заходу.
Виїзне ресторанне обслуговування

Джем Кейтеринг — це згуртована команда професіоналів. Високий рівень обслуговування гостей, святкова атмосфера та креативний підхід до кожного заходу — основні принципи нашої роботи!

У нас є маса цікавих ідей для проведення Вашого свята: в банкетних залах, заміських садибах майданчиках і на відкритому повітрі на берегах Дніпра або в зонах відпочинку — ми завжди знайдемо місце, найбільш відповідає Вашим очікуванням. Якщо ж Ви самостійно вибрали місце для проведення урочистостей, ми із задоволенням приїдемо до Вас!
У Вас 1000 гостей? Для нас немає нічого неможливого! Технічні можливості компанії дозволяють максимально відповідати Вашим вимогам — Джем Кейтеринг володіє всім необхідним обладнанням для проведення заходів численостью до 1000 персон.
Ми приємно здивуємо Вас різноманітністю асортименту і изыскательностью страв: від традиційної європейської кухні до японських суші та ролів. Наше меню налічує велику кількість позицій, що дозволяє нам складати індивідуальне або тематичне меню для кожного клієнта і дивувати найвимогливіших гурманів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика