Идеи декорирования помещений

Spread the love

Дизайн квартири в світлих тонах створювався для господарів квартири — сім’ї з дітками. Серед їх основних побажань було: багато світла в квартирі, білі стіни, повна відсутність круглих форм, тільки прямі кути, чітка геометрія і фотошпалери з яскравими сюжетами. В такому напрямку і почали нашу роботу.

Білий в основі інтер’єр буквально рясніє соковитими акцентами. Основними кольорами, які змінюються з приміщення в приміщення стали жовтий, помаранчевий і зелений. Проявляючись у різній пропорційності вони створюють ненудну колірну динаміку. А для того щоб урізноманітнити білі стіни використовуються фактури: декоративний цегла, глянець меблевих фасадів, оксамитова матовість фарбованих стін. Родзинкою квартири стали саме фотошпалери, які прикрашають дитячу та спальню. Інтер’єр спальні з фотошпалерами — це один із способів візуально збільшити кімнату. Така соковита простота робить квартиру затишною, комфортною і стильною.

Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими порадами щодо вибору шпалер в дизайні інтер’єру для вашого будинку, також идеи декорирования помещений.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика