Всі новини по темі — УкраинаКіа увійшов у трійку лідерів з продажу в Україні

Spread the love

Компанія «Фалькон-Авто», ексклюзивний дистриб’ютор Kia в Україні (Корпорація УкрАВТО), зустріла екватор 2017 року з прекрасним результатом: бренд Kia увійшов в трійку лідерів, в той час як Kia Sportage став самим затребуваним автомобілем на нашому ринку.
Український ринок нових легкових автомобілів повільно, але вірно відновлюється після провальних результатів 2014-2015 років.

Однією з найдинамічніших ринку є марка Kia, яку в Україні представляє компанія «Фалькон-Авто». За результатами продажів за шість місяців 2017 року компактний кросовер Kia Sportage підтвердив реноме самого популярного автомобіля в Україні і завершив півріччя в статусі лідера з результатом 1 862 проданих авто.
З виходом нового хетчбека 4-го покоління відбувся фактичний «перезапуск» моделі Kia Rio на українському ринку. Хороший старт показав не тільки новий Rio YB, представлений на початку червня в Одесі, але і модель попереднього покоління, яка також затребувана серед шанувальників бренду. Поступово українці відкривають для себе і світ гібридних автомобілів завдяки моделі Kia Niro. Широкий модельний ряд, актуальні новинки за конкурентною ціною, а також приваблива пропозиція на автомобілі 2016 року випуску дозволили бренду Kia зайняти третє місце за підсумками продажів в першому півріччі.

Попереду – нові цікаві новинки для українських автомобілістів, адже як мінімум дві свіжі моделі, які бренд Kia планує представити на франкфуртському автосалоні, вже у вересні, скоро прибудуть в Україну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика