Всё для маникюра

Spread the love

Жодна сучасна жінка не може уявити себе без макіяжу, нехай навіть самого мінімального і повсякденного.

Темп життя не дозволяє проводити довго біля дзеркала або часто відвідувати кабінет професійного візажиста. Дівчата воліють якісні, легкі в нанесенні і видаленні, і при цьому стійкі декоративні косметичні засоби.

Саме таку косметику виробляє відома американська марка Kodi Professional – визнаний лідер нейл-індустрії та виробництва косметики для професіоналів. У нас всё для маникюра интернет магазин.

KODI PROFESSIONAL — професійна косметика для всіх

Професійні косметичні засоби відрізняються від звичайних своєю текстурою, стійкістю. Вони наносяться спеціальними пензликами і зберігають свою яскравість на весь день, але використовувати такі засоби можуть і звичайні дівчата, не працюють візажистом.

Всі кошти рівномірно і легко наносяться, не викликають алергічної реакції, запалень або почервоніння шкіри. Вони ідеальні для повсякденного застосування, а також підходять для створення вечірнього або знімального макіяжу.

Косметика від «Коді» — це:

Серія для обличчя: основи під макіяж, крем-бази для вирівнювання тону і зволоження шкіри, консилери, коректори, тональні креми.
Лінія для очей: олівці і підводки різної текстури, широка палітра тіней, об’ємна водостійка, туш.
Засоби для брів: помади і тіней для корекції брів, лайнери, що фіксують гелі.
Серія для губ: помади і контурні олівці.
Kodi Professional – це не тільки якісні кошти з натуральним складом, але і штат візажистів, леш-мейкерів, які дають рекомендації новачкам, розповідають про новинки, про технології нанесення кожного виду косметики.

Не помадою єдиної

Крім косметики марка представляє професійні інструменти для мейк-апу: кисті і спонж різного призначення, розмірів, матеріалів.

Візажисти, що працюють в салонах і на знімальних майданчиках, можуть замовити у каталогах Коді кейси для зберігання і перенесення косметики, а також мобільне робоче місце майстра, що дозволяє створити ідеальні умови для нанесення макіяжу навіть в «польових» умовах, наприклад, на зйомках або фотосесії на природі.

Окремої уваги заслуговує базова лінійка марки, яка створила їй світове ім’я – гель-лаки для манікюру, засоби для моделювання нігтів, інструменти для манікюру і педикюру.

Яндекс.Метрика