Велосипеды харьковский велозавод

Spread the love

Ніхто не вірив, що невеликий бізнес з індійськими велозапчастями вистоїть у суворі 90-є. Але виявилося, що місту потрібен герой. І вже у 1998 році до назви Велотрейд урочисто додали приставку «ТОВ» — і ми офіційно стали дорослими. Прозводять найкращі велосипеды харьковский велозавод.

Ідея конструювати власні велосипеди сформувалася пізніше, після подорожей по Європі. Недорогі дорожні велосипеди на жорсткій вилці були основним транспортом Німеччини. Наш перший Дорожник, зроблений за європейським зразком в 1996 році, відразу став хітом продажів. Ми зрозуміли, чого не вистачає нашому ринку. Основна ідея Велотрейд — заповнювати порожні ніші, вгадувати потреби наших споживачів. Створювати продукт, якого чекають.

Ми не боялися конкуренції, коли запускали виробництво гірських велосипедів Formula в 2005 або елітну лінійку LEON. Тому що метою було створення бренду, імені якого будуть довіряти.

З самого початку ми вирішили, що Велотрейд буде видатною компанією. Ми не боїмося експериментувати з новими марками, вкладати гроші в тестування і авторський дизайн. Ми готові платити кращим фахівцям і давати шанс талантам розвиватися.

Ми особисто відповідаємо за кожний випущений велосипед і підписаний контракт. З кожним проданим велосипедом пробки на дорогах стають менше, повітря в місті — чистіше, а люди — здоровіше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика