Великолепный век

Spread the love

Заснований на реальних подіях, серіал Воскреслий Ертугрул перенесе глядача в глибини історії формування Великої Османської Імперії. Тюркський владика, який жив у період з 1198 за 1281 роки, увійшов в історію як засновник і творець династії Осман, завдяки великим військовим компаніям. Детальніше на http://www.velikolepnyivek.com.

У центрі сюжету життя лідера лідером клану тюрків-огузів Ертугрула, батька Османа I. Ертугрул по праву вважається засновником Османської держави, почавши завоювання, які в результаті призвели до об’єднання земель і утворили нову Імперію. Воїн відрізнявся хоробрістю і відвагою, чітко вірив у свої цілі і долав будь-які труднощі, яких було не мало. За час свого правління йому вдалося завоювати більшу частину Малої Азії і передати правління своїм нащадкам протягом шести століть.

Однак подивившись серіал Воскреслий Ертугрул онлайн, ви побачите не тільки сильну сторону правителя, але і те, чим він займався у вільний час, до кого мав ніжні почуття, і хто скрашивал ночі сильного воїна у вільний від завоювань час. Ця захоплююча, яскрава і емоційна історія не залишить байдужим нікого. Серіал включає 91 серії, подивитися які можна онлайн, з російською озвучкою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика