Біль в ногах може бути ознакою близькості серцевого нападу

Spread the love

Дослідники з Німеччини повідомили, що біль в ногах — провісник серцевого нападу.
Їм вдалося довести, що больові симптоми в ногах є тривожною ознакою того, що можуть бути проблеми з серцево-судинною системою. У зв’язку з цим відкриттям медики відзначають, що важливо не ігнорувати даний симптом, щоб уникнути можливих тяжких наслідків в майбутньому, а відразу ж звертати на нього увагу і вдаватися до заходів профілактики, а також проходити обстеження. Виявилося, що біль в ногах може виникати з природних причин, наприклад, після важких навантажень, коли ноги втомлюються, опухають. Також причиною можуть бути проблеми з суглобами, особливо це часто буває у літніх людей, які вже мають проблеми з суглобами.
Однак, крім того це також може бути ознакою більш серйозної хвороби. Варто звертати окрему увагу на цей ознака тим, хто постійно стикається з болями, особливо, якщо вони з’являються без будь-яких передумов.
В цілому, звертатися до лікаря варто, якщо з’являються неприємні відчуття в литках, які виникають несподівано, при ходьбі і припиняються, коли людина робить зупинку, то це привід насторожитися. Все це означає, що навантаження на судини занадто велика, тому варто звернутися до фахівця по венах і провести профиклактику роботи серцево-судинної системи. Такий симптом може говорити про підвищену навантаження на судини, що може перерости в дуже небезпечний стан.
Вчені відзначають, що причин, по яких болять ноги, дуже багато, але якщо неприємні симптоми не припиняються довгий час, то це означає, що великі проблеми з судинами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика