Алюминиевый профиль

Spread the love

Що таке алюмінієвий профіль і де він застосовується
алюминиевый профиль – це популярний конструкційний матеріал, який широко застосовується у багатьох сферах діяльності. Купити алюмінієвий профіль рекомендується там, де потрібно якось урізноманітнити архітектурно-дизайнерські творіння, створювати складні конструкції, що мають відмінні характеристики і при цьому невелика вага. Безліч позитивних властивостей даного матеріалу є тією причиною, за якою будівельні та ремонтні компанії, майстерні та індивідуальні підприємці прагнуть купити алюмінієвий профіль. Виготовлені з нього речі здатні служити дуже тривалий час, при цьому не втрачаючи своїх якостей в процесі експлуатації.

Алюмінієвий профіль виготовляється звичайно з самого алюмінієвого сплаву, в який додаються домішки з магнію і кремнію. Готова суміш видавлюється спеціальним екструдером потрібної форми і виходить кінцевий виріб. Головними особливостями матеріалу сміливо можна назвати наступне:

Алюмінієвий профіль ціна якого значно нижче багатьох інших конкурентних матеріалів, володіє високим рівнем міцності;

Відсутність у складі шкідливих і небезпечних для здоров’я домішок, що дозволяє створювати конструкції з алюмінію для використання

Багато компаній пропонують алюмінієвий профіль Київ, так як він має здатність протистояти корозійних процесів, навіть перебуваючи в умовах з підвищеною вологістю;

Алюмінієвий профіль вагу має легкий, що гранично важливо для створення різних навісних, переносних і розбірних конструкцій, а також скрізь, де потрібно максимально знизити навантаження на несучі опорні об’єкти. Приміром, алюмінієвий профіль все частіше вибирають для створення масштабного скління фасадів, балконів, лоджій будівель.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика